از اول سال 1398 بر آن شدیم تا با تمام تجاربی که در طول چند سال شاگردی و کار در فروشگاه ها و انتشارات معتبر اندوخته بودیم، کسب و کار کوچکی برای ورود به بازارهای بزرگ در سطح کشور تاسیس کنیم. هر چند که صنعت نشر و چاپ در این سال ها با چالش های جدی روبروست و برای برطرف کردن مشکلات، نه تنها همت مسئولین ذیربط بلکه احاد مردم در این زمینه الزامی است.

وبسایت هفت بوک یکی از هزاران فروشگاه آنلاین در بستر وب، تلاش دارد تا به بهترین شکل ممکن جهت ارائه خدمات و فروش محصولات به مشتریان فعالیت کند. با این حال این مجموعه نیز از نقاط ضعف خالی نیست و امید داریم با انتقادات و پیشنهادات شما کاربران عزیز به رتبه های برتر کسب و کار اینترنتی تبدیل شویم.

 

راهنمایی و پشتیبانی

مشتریان می توانند در اکثر ساعات شبانه روز از طریق پشتیبانی آنلاین سایت، شبکه های اجتماعی، فرم تماس و یا شماره درج شده با مدیران ارتباط برقرار نمایند.

ضمانت بازگشت وجه

در صورتی که بعد از خرید از سایت به هر دلیلی پشیمان شدید و یا بنا به شرایطی قیمت محصولی که خریده اید افزایش یافته باشد، با طی تماس تلفنی توسط اپراتور وجه پرداختی شما تمام و کمال عودت داده می شود.

پشتیبانی آنلاین

به صورت آنلاین در چت آنلاین و نیز در واتساپ شماره 09214610635 آماده ارائه خدمات هستیم. در صورت آنلاین نبودن اپراتور نیز پیغام خود و نیز شماره تماس برای پیگیری را وارد کنید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

در حال بارگذاری ...